Альбом "Україна та Українці"

«Україна та Українці» - це видання мистецького альбому обсягом 130 аркушів, куди увійшли світлини, замальовки Івана Гончара та авторський художній шрифт для текстів.  У такий спосіб музейники, творчі особистості, культурні менеджери та науковці хочуть представити світові українську культурну спадщину та візуалізовану історичну пам’ять. У виданні представлені всі регіони України, але найбільша увага приділена тим місцевостям, які найбільше постраждали від гуманітарних і техногенних катастроф минулого століття, а також після руйнацій нинішньої російсько-української війни.

 

 

Мистецький альбом створюється у науково-популярному жанрі. Його автори та партнери звертаються і до української, і до міжнародної аудиторії.

Альбом є важливою точкою опори для активної частини українського суспільства, кожного, хто нині готовий дослідити свій рід та зберігати пам’ять про нього, охороняти культуру та історію українського народу. Він також видається для сучасних українських етнологів, антропологів, фольклористів, музейників, культурологів та митців.

  

 

На міжнародній арені видання працює як потужний інструмент культурної дипломатії України. Він є іміджевим висловлюванням, що презентуватиме державу як на рівні офіційних заходів, протокольних зустрічей, так і в форматі soft power, на різних представницьких майданчиках, як старт до більш глибокого та ґрунтовного діалогу про Україну.